Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Podmínky použití

Pravidla řízení participativní platformy PinCity

Platforma PinCity je moderována námi (AQE advisors, a.s., dále jen „AQE“) a našimi klienty. Stránky řídíme za účelem vytvoření produktivního a bezpečného prostředí, kde se lidé mohou zapojit do projektu či se spojit s ostatními bez strachu či komplikací.

Aplikace používá (a) ex-post moderační nástroj, kde je veškerý obsah navržený uživateli naší stránky okamžitě zveřejněn a následně revidován našimi moderátory a partnery tak, aby bylo zajištěno dodržení AQE Pravidel řízení; nebo (b) ex-ante moderační nástroj, kde veškerý obsah musí být schválen našimi moderátory před nahráním na naše stránky.

V prvním případě, uživatelův obsah je neprodleně publikován na stránce a následně zrevidován moderátory, vyžaduje-li si to forma vloženého obsahu. Pokud klient nebo AQE narazí na porušení Pravidel použití, uživatelův obsah bude zamítnut a uživatel bude informován emailem. Vyhrazujeme si právo upravit nebo odstranit jakýkoliv obsah, který byl publikován na našich stránkách, dle našeho úsudku. V některých případech si uživatel bude moci povšimnout, že obsah, který byl publikován se již na stránce nevyskytuje. Znamená to, že byl obsah dočasně smazán do doby než klient nebo AQE zkontrolují, že odpovídá Pravidlům řízení. Pokud byl obsah zamítnut, uživatel bude informován emailem od klienta nebo AQE.

Při použití ex-ante moderačního nástroje, moderátoři jsou povinni zkontrolovat a schválit uživatelům obsah před jeho publikací na stránky. Je tedy možné, že se uživatelům obsah neobjeví bezprostředně. Je také vyžadován souhlas s Podmínkami registrace a Zásadami ochrany osobních údajů, před použitím našich stránek.

Berte prosím svoje zapojení jako příležitost. Je to pro Vás šance, jak  se podělit a své nápady a přispět do snahy město o udržitelný rozvoj.

Pravidla účasti

Vyhrazujeme si právo upravit nebo odstranit jakýkoliv obsah nahraný uživatelem, což může zahrnovat zejména:

 • Osobní útoky na ostatní účastníky nebo zaměstnance města
 • Osobní informace o účastnících a zaměstnancích města
 • Používání nadávek, neuctivosti a vulgárních výrazů
 • Komentáře, které by mohly diskriminovat pohlaví, rasu, víru, kulturu, sexuální preference, vzhled nebo společenské zázemí uživatelů
 • Odkazy na reklamy nebo ilegální materiál
 • Spamming komentářů

Pokyny pro účast

 • Přispívat konstruktivními diskuzemi a komentáři, které respektují ostatní účastníky (jednostranně kritické komentáře bez návrhu řešení mohou být moderátory odstraněny)
 • Publikovat pouze obsah vhodný pro širokou veřejnost (včetně dětí)
 • Ujistit se o obdržení svolení publikovat fotky nebo duševní vlastnictví třetí strany
 • Nespamovat nahráváním irelevantních odkazů nebo opětovným zveřejněním svého předchozího komentáře
 • Nezveřejňovat neslušné a pohrdavé komentáře

Technická podpora

V případě technických dotazů nás prosím kontaktuje na emailu info@pincity.cz

Menu